Jesteś tu: Współpraca

Współpraca

W Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej jesteśmy zawsze chętni do współpracy na rzecz rozwoju i promocji turystyki w Wielkopolsce. Możliwości takiej współpracy są szerokie i zależą od tego jaką instytucję reprezentujesz oraz czy w perspektywie jest stała współpraca, czy działanie przy pojedynczym projekcie.

Dołącz do nas

Przede wszystkim zachęcamy do przyłączenia się do naszego stowarzyszenia. Część naszych działań jest dostępna wyłącznie dla członków, a wiele innych – na przykład szkolenia – jest dzięki członkostwu znacznie bardziej przystępna. Tylko pełnoprawni członkowie mają prawo wpływać bezpośrednio na działania stowarzyszenia i kształtować tym samym turystyczny obraz Wielkopolski. Dołączenie do Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej jest bardzo proste. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w zakładce Dołącz do Nas .

Wspólne projekty

Wielkopolska Organizacja Turystyczna regularnie realizuje projekty mające na celu rozwój turystyki w naszym regionie. Wiele z nich to projekty partnerskie, w których WOT jest liderem lub jednym partnerów. Zachęcamy do zgłaszania własnych inicjatyw wspólnych projektów, a także do włączania się w już realizowane działania.

Współpraca

Współpraca z mediami

Jesteśmy bardzo otwarci na współpracę z mediami – zarówno tymi nowymi, jak i tymi tradycyjnymi. Wiemy, że bez dobrego publicity i public relations nasze działania nie osiągną zamierzonych rezultatów. Chętnie podzielimy się też fachową wiedzą oraz pomożemy przygotować materiał na temat turystyki w Wielkopolsce. Więcej na temat współpracy z mediami można znaleźć w dedykowanym dziale .

Freelancerzy

Robisz zdjęcia wielkopolskich krajobrazów? A może masz tak zwane lekkie pióro i doświadczenie w pisaniu przewodników turystycznych? Zawsze szukamy nowych talentów i osób, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę. Jeśli chcesz zaprezentować nam swoją ofertę albo podesłać portfolio, prosimy o maila na adres kontakt@wot.org.pl.

Współpraca

Patronat

Istnieje również możliwość objęcia patronatem przez Prezesa Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej wydarzenia (konferencji, eventu, festiwalu), które przyczynia się do popularyzacji i promocji turystyki w Wielkopolsce. O objęcie wydarzenia patronem należy zwrócić się drogą formalną za pomocą formularza dostępnego w dziale Patronat .